serwis mechaniczny

Serwis mechaniczny

Przeglądy gwarancyjne

W naszym serwisie samochodowym SISAUTO Szparagowa mamy możliwość wykonywania gwarancyjnych przeglądów serwisowych, które są honorowane przez marki Mazda oraz Ford.

Dysponujemy w pełni przeszkolonym personelem i najnowszym sprzętem diagnostycznym zapewniając tym samym kompletne i wszechstronne sprawdzenie auta pod kątem zużycia wszystkich elementów. Oferujemy również części zamienne wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Rejestr Przeglądów samochodów Ford

Po wykonaniu przeglądu w naszym serwisie każdy klient otrzymuje oryginalną kartę przeglądową firmy Ford Polska, na której znajduje się szczegółowy zakres wykonanych czynności. Przegląd jest odnotowany w książce serwisowej auta i jego autentyczność można sprawdzić w naszym systemie.

Elektroniczny Rejestr Przeglądów samochodów Mazda (DSR)

Wszystkie modele samochodów Mazda wyprodukowane od 1 lipca 2006 roku objęte są elektronicznym rejestrem przeglądów. Zamiast pieczątki w książce serwisowej dane o przeglądzie wprowadza się do bazy danych producenta Mazda Motor Poland. Przegląd wykonany w naszej firmie jest widoczny przez wszystkie serwisy autoryzowane w całej Europie.
Elektroniczny Rejestr Przeglądów to zwiększone bezpieczeństwo, ciągłość dokumentacji serwisowej, a co za tym idzie większa pewność dla przyszłego nabywcy, a więc i wyższa cena przy odsprzedaży samochodu.

Naprawy pogwarancyjne

Jeżeli posiadają Państwo samochód marki Mazda, Ford lub innej marki, zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu SISAUTO Szparagowa. Zapewniamy w pełni wyszkolony personel i sprzęt diagnostyczny do obsługi kilkudziesięciu marek samochodów europejskich, amerykańskich i azjatyckich.
Wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy mechaniczne i elektroniczne samochodów z zachowaniem standardów producenta auta. Świadczymy usługi w zakresie holowania pojazdów w razie awarii.

Stanowisko szybkiej obsługi-od ręki i profesjonalnie wykonamy

– wymianę oleju
– wymianę amortyzatorów
– wymianę klocków , tarcz…
– i inne naprawy

Pozostałe usługi

W naszej ofercie między innymi znajdą Państwo usługi takie jak:
– przegląd przed zakupem samochodu
– laserowa geometria kół
– obsługa klimatyzacji i jej dezynfekcja
– wymiana i przechowalnia opon
– montaż autoalarmów, bagażników dachowych i innych akcesoriów

Specjalistyczny serwis Mazda, Ford